2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gáborjáni Szabó Kálmán: Miskolc, Avasi torony (XIV. sz.). Fametszet, papír, jelzett am etszeten. Kissé foltos. A magyar kultúra tűzhelyei c. mappából (Budapest, 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége). 15x10 cm. Üvegezett fakeretben