10531.
426. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Akvarellel színezett rézkarc, papír, sérült. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben.