Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 245

Jelzés nélkül, 1900 körül működött magyar festő: Női portré. Pasztell, karton. Hátoldalán 1902-ben rendezett kiállítás raglapjával. 45x35,5 cm
10395.

50 000 HUF
128,21
131,58
XIX. századi, feltehetően osztrák festő: Szent. Olaj, vászon. Dublírozott. Jelzés nélkül. Csodálatos, régi fakeretben, minimális felületi sérülésekkel. 67X56 cm
10396.

60 000 HUF
153,85
157,89
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Férfi portré. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Sérült. Dekoratív fakeretben. 69x55 cm
10397.

42 000 HUF
107,69
110,53
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. második felében működött festő: Múzsa. Olaj, fatábla. Hátoldalán párizsi művészellátó pecsétjével Dekoratív fakeretben. 14x10 cm.
10398.

34 000 HUF
87,18
89,47
Jelzés nélküll, magyar festő, 1900 körül: Történelmi jelenet (vázlat). Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, vakrámán Dragula Antal pécsi képkeretező XX. sz eleji címkéjével. 39×80 cm
10399.

50 000 HUF
128,21
131,58
Jelzés nélkül: Korsóból ivó, 1916. Tus, papír. Bozen (Bolzano). 916 V/9 felirattal. Üvegezett fakeretben, 28×16,2 cm
10400.

2 600 HUF
6,67
6,84
10401.

9 000 HUF
23,08
23,68
Dezső jelzéssel: Falusi utca (Erdély?). Olaj, vászon, javított, sérült (szakadással). Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10402.

24 000 HUF
61,54
63,16
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Madonna a kisdeddel. Olaj, vászon, sérült. 97x69,5 cm
10403.

14 000 HUF
35,90
36,84
29
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Hegyvidéki táj (Tátra?). Olaj, karton. Dekoratív, régi sérült fakeretben, 35×79 cm
10404.

20 000 HUF
51,28
52,63
10405.

40 000 HUF
102,56
105,26
10406.

12 000 HUF
30,77
31,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.