Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 95

Olaszország 2000. Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000 plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC
32648.

Olaszország 2000. "Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere" bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. " Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000" plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC

2 000 HUF
32649.

24 000 HUF
64,86
70,59
Spanyolország 1969. Miguel Servet (Szervét Mihály) / A tüdő vérkeringésének felfedezője, orvos, geográfus, csillagász és filozófus 1511-1553 - Barcelona, 1969. február kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:Pujol (50mm) T:1- kis patina Spain 1969. Miguel Servet / Discoverer of pulmonary blood circulation, physician, geographer, astronomer and philosopher 1511-1553 - Barcelona, 1969. February two-sided silver patinated bronze medallion. Sign.:Pujol (50mm) C:AU small patina
32650.

Spanyolország 1969. "Miguel Servet (Szervét Mihály) / A tüdő vérkeringésének felfedezője, orvos, geográfus, csillagász és filozófus 1511-1553 - Barcelona, 1969. február" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:Pujol (50mm) T:1- kis patina Spain 1969. "Miguel Servet / Discoverer of pulmonary blood circulation, physician, geographer, astronomer and philosopher 1511-1553 - Barcelona, 1969. February" two-sided silver patinated bronze medallion. Sign.:Pujol (50mm) C:AU small patina

4 000 HUF
Szovjetunió ~1970. Hála a Nagy Októbernek nagyméretű, egyoldalas, felakasztható fém plakett (150mm) T:2 kis karc Soviet Union ~1970. Gratitude to the Great October one-sided, hangable metal plaque (150mm) C:XF small scratch
32651.

Szovjetunió ~1970. "Hála a Nagy Októbernek" nagyméretű, egyoldalas, felakasztható fém plakett (150mm) T:2 kis karc Soviet Union ~1970. "Gratitude to the Great October" one-sided, hangable metal plaque (150mm) C:XF small scratch

1 000 HUF
Szovjetunió ~1980. Moszkvai Egyetem bronz emlékérem (89mm) T:2 Soviet Union ~1980. Moscow University bronze commemorative medallion (89mm) C:XF
32652.

Szovjetunió ~1980. "Moszkvai Egyetem" bronz emlékérem (89mm) T:2 Soviet Union ~1980. "Moscow University" bronze commemorative medallion (89mm) C:XF

1 000 HUF
Szovjetunió 1991. Gagarin - Az első ember az űrben kétoldalas Al emlékérem kapszulában (40mm) T:BU kis patina Soviet Union 1991. Gagarin - First Man in Space two-sided Al medallion in capsule (40mm) C:BU small patina
32653.

Szovjetunió 1991. "Gagarin - Az első ember az űrben" kétoldalas Al emlékérem kapszulában (40mm) T:BU kis patina Soviet Union 1991. "Gagarin - First Man in Space" two-sided Al medallion in capsule (40mm) C:BU small patina

4 400 HUF
11,89
12,94
32654.

1 400 HUF
32655.

900 HUF
2,43
2,65
1979. VI. Mezőgazdasági Hitel Világkongresszus München / CICA (Nemzetközi Mezőgazdasági Hitelszövetség) kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag emlékérem dísztokban (64,25g/0.925/61x41mm) T:1 1979. VI World Congress of Agricultural Credit Munich / CICA (International Agricultural Credit Association) two-sided, partly enamelled, marked Ag commemorative medal in decorative wooden case (64.25g/0.925/61x41mm) C:UNC
32656.

1979. "VI. Mezőgazdasági Hitel Világkongresszus München / CICA (Nemzetközi Mezőgazdasági Hitelszövetség)" kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag emlékérem dísztokban (64,25g/0.925/61x41mm) T:1 1979. "VI World Congress of Agricultural Credit Munich / CICA (International Agricultural Credit Association)" two-sided, partly enamelled, marked Ag commemorative medal in decorative wooden case (64.25g/0.925/61x41mm) C:UNC

15 000 HUF
40,54
44,12
32657.

200 000 HUF
540,54
588,24
DN Old Town Astronomical Clock - Horologium Pragensis / My World Coins kétoldalas ezüstözött emlékérem (40mm) T:1 kis patina
32658.

DN "Old Town Astronomical Clock - Horologium Pragensis / My World Coins" kétoldalas ezüstözött emlékérem (40mm) T:1 kis patina

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF