Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 95

Belgium DN Roger Begault / Fiatal, törékeny teste szenvedélyes energiát rejtett 1922-1942 kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:(Armand) Bonnetain (66mm) T:1- patina Belgium ND Roger Begault / His young, fragile body hid a fierce energy [Son jeune corps si fragile, hélas! Cachait une farouche énergie] 1922-1942 two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:(Armand) Bonnetain (66mm) C:AU patina
32576.

5 000 HUF
Csehszlovákia 1968. Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha (Nemzetközi Gasztroenterológiai Kongresszus, Prága) kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: M. Knobloch (60mm) T:1- patina Czechoslovakia 1968. Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: M. Knobloch (60mm) C:AU patina
32577.

Csehszlovákia 1968. "Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha (Nemzetközi Gasztroenterológiai Kongresszus, Prága)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: M. Knobloch (60mm) T:1- patina Czechoslovakia 1968. "Jan Evangelista Purkyne - ANNO 1837 GLANDULAS GASTRICAS DESCRIPSIT / Congress Internat de Gastro Enterologie Praha" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: M. Knobloch (60mm) C:AU patina

3 600 HUF
9,73
10,59
Csehszlovákia 1968. Otokar Teyschl akadémikus 1891-1968 / A Jan Evangelista Purkyne Egyetem Orvosi karának Gyermekgyógyászata kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina Czechoslovakia 1968. Otokar Teyschl academic 1891-1968 / University of Jan Evangelista Purkyne, Pediatrics of the Faculty of Medicine two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF patina
32578.

Csehszlovákia 1968. "Otokar Teyschl akadémikus 1891-1968 / A Jan Evangelista Purkyne Egyetem Orvosi karának Gyermekgyógyászata" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina Czechoslovakia 1968. "Otokar Teyschl academic 1891-1968 / University of Jan Evangelista Purkyne, Pediatrics of the Faculty of Medicine" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF patina

2 000 HUF
Csehszlovákia 1971. A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Karel Havlíček Borovský 1821-1856. Szign.: M. Knobloch (36mm) T:1- Czechoslovakia 1971. Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Karel Havlíček Borovský 1821-1856. Sign: M. Knobloch (36mm) C:AU
32579.

Csehszlovákia 1971. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Szign.: M. Knobloch (36mm) T:1- Czechoslovakia 1971. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Sign: M. Knobloch (36mm) C:AU

1 000 HUF
Csehszlovákia 1972. A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Jaroslav Vrchlický 1853-1912. Szign.: JP (36mm) T:1- Czechoslovakia 1972. Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Jaroslav Vrchlický 1853-1912. Sign: JP (36mm) C:AU
32580.

Csehszlovákia 1972. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Szign.: JP (36mm) T:1- Czechoslovakia 1972. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Sign: JP (36mm) C:AU

1 000 HUF
Csehszlovákia 1978. A keresztény béke konferencia 20. évfordulója kétoldalas fém emlékérem eredeti tokjában T:2 patina Czechoslovakia 1978. 20 years of the Christian Peace Conference two-sided metal commemorative medallion in its original case C:XF patina
32581.

Csehszlovákia 1978. "A keresztény béke konferencia 20. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokjában T:2 patina Czechoslovakia 1978. "20 years of the Christian Peace Conference" two-sided metal commemorative medallion in its original case C:XF patina

1 800 HUF
Csehszlovákia 1979. Az egység fejlesztésében szerzett érdemeiért / Litomerice 1969-1979 Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Czechoslovakia 1979. Za zásluhy o rozvoj útvaru / Litomerice 1969-1979 Br medallion in original case (60mm) C:AU
32582.

1 000 HUF
32583.

7 000 HUF
18,92
20,59
Franciaország 1983. Rue Saint-Vincent - Montmartre / Aristide Bruant peremen jelzett bronz emlékérem (68mm) T:1- France 1983. Rue Saint-Vincent - Montmartre / Aristide Bruant bronze commemorative medallion, hallmarked on edge (68mm) C:AU
32584.

Franciaország 1983. "Rue Saint-Vincent - Montmartre / Aristide Bruant" peremen jelzett bronz emlékérem (68mm) T:1- France 1983. "Rue Saint-Vincent - Montmartre / Aristide Bruant" bronze commemorative medallion, hallmarked on edge (68mm) C:AU

5 000 HUF
32585.

2 000 HUF
Franciaország DN A joinville-i Grand Jardin kastély kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin) two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU
32586.

Franciaország DN "A joinville-i Grand Jardin kastély" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND "The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin)" two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU

4 000 HUF
Izrael 1959. Izrael Állami Érem kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem (30g/0.935/35mm) T:1- kis ph Israel 1959. State Medallion two-sided unmarked Ag commemorative medallion (30g/0.935/35mm) C:AU small edge error
32587.

Izrael 1959. "Izrael Állami Érem" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem (30g/0.935/35mm) T:1- kis ph Israel 1959. "State Medallion" two-sided unmarked Ag commemorative medallion (30g/0.935/35mm) C:AU small edge error

7 500 HUF
20,27
22,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF