Military

Number of items: 65

1869-1914. Arany Érdemkereszt aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés MAYERS SÖH - IN WIEN gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, eredeti szalagon, kardokkal T:2 zománchibák Hungary 1869-1914. Golden Merit Cross gilt, enamelled bronze decoration with ribbon and with makers mark MAYERS SÖH - IN WIEN and with star mark C:XF enamel errors  NMK 220.
32702.

1869-1914. "Arany Érdemkereszt" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés "MAYERS SÖH - IN WIEN" gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, eredeti szalagon, kardokkal T:2 zománchibák Hungary 1869-1914. "Golden Merit Cross" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon and with maker's mark "MAYERS SÖH - IN WIEN" and with star mark C:XF enamel errors NMK 220.

40 000 HUF
102,56
105,26
1873. Hadiérem bronz katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül T:2-,3
32703.

1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül T:2-,3

1 400 HUF
3,59
3,68
1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja használt állapotban Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in used condition NMK 231.
32704.

1873. "Hadiérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja használt állapotban Hungary 1873. original ribbon of the "Military Medal" decoration in used condition NMK 231.

1 400 HUF
3,59
3,68
32705.

1 400 HUF
3,59
3,68
32706.

70 000 HUF
179,49
184,21
32707.

2 000 HUF
5,13
5,26
32708.

2 000 HUF
5,13
5,26
32709.

2 000 HUF
5,13
5,26
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés, modern vörös mellszalaggal T:2 kissé kopott aranyozás  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration with modern red ribbon C:XF slightly worn gold plating  NMK 269.
32710.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés, modern vörös mellszalaggal T:2 kissé kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with modern red ribbon C:XF slightly worn gold plating NMK 269.

5 000 HUF
12,82
13,16
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.
32711.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.

16 000 HUF
41,03
42,11
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:XF  NMK 137.
32712.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:XF NMK 137.

4 000 HUF
10,26
10,53
1916. Károly-csapatkereszt ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1916. Charles Troop Cross silver plated Zn decoration with original ribbon C:XF worn silver plating NMK 295.
32713.

1916. "Károly-csapatkereszt" ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1916. "Charles Troop Cross" silver plated Zn decoration with original ribbon C:XF worn silver plating NMK 295.

5 000 HUF
12,82
13,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.