Jewellery and precious metal items

Number of items: 126

19000.

360 000 HUF
923,08
947,37
19001.

220 000 HUF
564,10
578,95
19002.

190 000 HUF
487,18
500,00
Arany (Au/14k) vegyes ékszerek, néhányban kövek, jelzettek, bruttó: 20 g
19003.

280 000 HUF
717,95
736,84
14k fehérarany (Au) gyűrű cca 0,5 ct gyémánttal, jelzett, 3,4 g, m: 55
19004.

240 000 HUF
615,38
631,58
Nyers gyémánt oktaéder formájú 1,28 Ct
19005.

150 000 HUF
384,62
394,74
14k arany (Au) gyűrű smaragddal 0,5ct br 3 g, m: 51
19006.

120 000 HUF
307,69
315,79
Ezüst (Ag) tálca, jelzés nélkül, nettó: 261g, 27x21cm
19007.

55 000 HUF
141,03
144,74
Ezüst (Ag) Art Deco kínálótál, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan, nettó: 231 g, d: 19cm, m: 9cm
19008.

38 000 HUF
97,44
100,00
Ezüst (Ag) Art Deco olaj, ecet tartó, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan, nettó: 387 g, m: 26 cm
19009.

26 000 HUF
66,67
68,42
26
Ezüst (Ag) tejkiöntő, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 98g
19010.

26 000 HUF
66,67
68,42
Ezüst (Ag) keresztelőkészlet, jelzett, nettó: 142 g. Dobozban, doboz felújításra szorul.
19011.

38 000 HUF
97,44
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.