15005.
426. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A sivatag népe. Bp., é.n. (1926), Franklin, 246+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés minimális kopással, fűzés szétvált egy helyen