https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 21

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Polgár Chess Training in 5333+1 Positions. / Polgár sakk-iskola 5333+1 feladattal. Alapfoktól a mesterjelöltségig. Szerk.: Bakcsi György. Köln-Bp., 1994, Könemann-Kulturtrade, 1104 p. Tíz nyelven (közte angol, német, magyar). Kiadói papírkötés.
15592.

Polgár Chess Training in 5333+1 Positions. / Polgár sakk-iskola 5333+1 feladattal. Alapfoktól a mesterjelöltségig. Szerk.: Bakcsi György. Köln-Bp., 1994, Könemann-Kulturtrade, 1104 p. Tíz nyelven (közte angol, német, magyar). Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
3
Gallov Rezső: Londoni olimpiák 1908,1948,2012. A szerző, Gallov Rezső (1936 - ) edző, újságíró, sportvezető által Balsai István (1947-2020) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, 1990 és 1994 között igazságügy-miniszter, 2011. szeptember 11-től élete végéig az Alkotmánybíróság tagja részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2011, Kossuth. Kiadói papírkötésben.
15593.

Gallov Rezső: Londoni olimpiák 1908,1948,2012. A szerző, Gallov Rezső (1936 - ) edző, újságíró, sportvezető által Balsai István (1947-2020) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, 1990 és 1994 között igazságügy-miniszter, 2011. szeptember 11-től élete végéig az Alkotmánybíróság tagja részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2011, Kossuth. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
9,74
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n., Stádium, 179 p. Hetedik kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal.
15594.

Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n., Stádium, 179 p. Hetedik kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,15
EUR
,
6,32
USD
Number of bids:
1
Bedő Ödön: Megnyitáselmélet. (A gyakorlati sakkozás II. része). H.n., 1947, Magyar Sakkvilág, 252+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, kissé laza fűzéssel, sérült lapszélekkel.
15595.

Bedő Ödön: Megnyitáselmélet. (A gyakorlati sakkozás II. része). H.n., 1947, Magyar Sakkvilág, 252+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, kissé laza fűzéssel, sérült lapszélekkel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,56
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
1
Hecker Walter-Palágyi Béla: Ostorhegyes. (Könyv a fogathajtásról). Bp., 1987., Mezőgazdasági. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, hiányzó gerinccel.
15596.

Hecker Walter-Palágyi Béla: Ostorhegyes. (Könyv a fogathajtásról). Bp., 1987., Mezőgazdasági. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, hiányzó gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,56
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0
Schaller, Bob: Michael Phelps, az úszócsoda. Egy bajnok igaz története. 2009, Athenaeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15597.

Schaller, Bob: Michael Phelps, az úszócsoda. Egy bajnok igaz története. 2009, Athenaeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,56
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
1
Moncz Attila: A futballtörténelem 100 legendás pillanata. Bp., 2007. Aréna. Kiadói papírkötésben
15598.

Moncz Attila: A futballtörténelem 100 legendás pillanata. Bp., 2007. Aréna. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,56
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0
6 db pókerrel kapcsolatos könyv - Póker alapkönyv; Olvasd le, foszd ki; Nyílt lapokkal; A póker titkai; Texas holdem poker. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15599.

6 db pókerrel kapcsolatos könyv - Póker alapkönyv; Olvasd le, foszd ki; Nyílt lapokkal; A póker titkai; Texas hold'em poker. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,69
EUR
,
7,89
USD
Number of bids:
1
Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15600.

Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,69
EUR
,
7,89
USD
Number of bids:
0
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15601.

100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,13
EUR
,
5,26
USD
Number of bids:
0
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. 1960, Sport. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
15602.

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. 1960, Sport. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,59
EUR
,
3,68
USD
Number of bids:
0
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.
15603.

Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,56
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment