3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber I. Pesthini (Pest), 1803, Typis Matthiae Trattner, 8 sztl. lev. + 690+2 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott félbÅ‘r-kötés, kopott borÃtóval, a borÃtón kis sérülésekkel, kis lyukakkal, kissé foltos lapokkal.