5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Comenius, Johannes Amos: A látható világ. Az 1669-ben megjelent háromnyelvű kiadás magyar szövege alapján és fametszeteivel közzétette, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Geréb György. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.