Number of items: 346

Milton: Sámson. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, kopottas állapotban.
17530.

1 000 HUF
Sütő András: Istenek és falovacskák. Bukarest, 1973, Kriterion. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17531.

2 000 HUF
Camille Flammarion: Csillagos esték. Ford.: Tóth Béla. Magyar Könyvtár Ifjusági Sorozat. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, a címlapon címkével, rajta névbélyegzővel.
17532.

1 400 HUF
Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz. Regény. Bp., én., Bíró Miklós. Feiks Jenő szövegközti rajzaival illusztrált. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap kijár.
17533.

1 200 HUF
Karinthy Ferenc: Szép élet. Bp.,1949,Franklin. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal.
17534.

1 200 HUF
Szinnai Tivadar: H. G. Wells. A világ legolvasotabb írójának élete és eszméi. Karinthy Frigyes előszavával. Négy műmelléklettel. Bp., 1927., Genius. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17535.

1 400 HUF
[Quintus Horatius Flaccus:] Magyar Horatius. Horatius Noster Anthologia. Összeáll.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Kerényi Károly bevezetésével. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp., 1943, Officina, 197+3 p. Harmadik kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis folttal.
17536.

1 200 HUF
Kolligátum Tevan kiadású művekből (Tevan-könyvtár), első kiadások, 4 db:  Erkmann-Chatrian: A három lélek. Ford.: Karinthy Frigyes.;  Nagy Lajos: Egy leány, több férfi. Novellák.;  Thomas Mann: A kis Friedemann ur. (Novellák.) Ford.: Török Bálint.;  Gabriele DAnnunzio: Pescarai novellák. Ford.: Révész Andor. Békéscsaba, 1913-1915-1917, Tevan, 32; 62+2, 40; 48 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel.
17537.

Kolligátum Tevan kiadású művekből (Tevan-könyvtár), első kiadások, 4 db: Erkmann-Chatrian: A három lélek. Ford.: Karinthy Frigyes.; Nagy Lajos: Egy leány, több férfi. Novellák.; Thomas Mann: A kis Friedemann ur. (Novellák.) Ford.: Török Bálint.; Gabriele D'Annunzio: Pescarai novellák. Ford.: Révész Andor. Békéscsaba, 1913-1915-1917, Tevan, 32; 62+2, 40; 48 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fenyő MIksa: Casanova. Tanulmány. Bp.,[1917.],Nyugat, 95+1 p. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel, jó állapotban.
17538.

1 600 HUF
Nádas Sándor: Parfüm és halszag. Uti dolgozatok. Bp., 1926., Pesti Futár. Kiadói félvászon-kötés.
17539.

1 400 HUF
Háy Gyula: Tiszazug. Színmű. Bp., 1945., Athenaeum, 80 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé elvált a borítótól.
17540.

1 400 HUF
Patai József: Politika nélkül. Remény Könyvek. [Bp., 1923, Múlt és Jövő.] Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval.
17541.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF