2 000 HUF
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-II. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borÃtón kopásnyomokkal, a II. kötet elülsÅ‘ tábláján kis sérüléssel. Az I. kötet az 1677. számú számozott példány.