10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
[Glücksmann, Heinrich (1864-1947)]: Zichy Mihály élete és művei. A művész legkitünőbb alkotásaiból negyven kép. (Heliogravur és egyéb.) A művész életrajzával és a képek magyarázatával. Bp. - Bécs, 1895., Athenaeum- Miethke H. O., 1 t. + 4+8 p. + 39 t. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, nagyrészt hiányos gerinccel, a címlap kijár, egy lap meglazult, részben kijár, foltos lapokkal, nagyrészt hiányzó hártyapapírokkal. A könyvben Zichy Olga (1853-1923), Zichy Mihály lánya és férje tomkaházi Tomka Jenő (1851-1906) autográf ajándékozási soraival!