1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Escher Károly: Riportfényképezés. Fotókönyvtár 5. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, kopott papÃrborÃtóval.