12219. 426. Closed Online auction Toys, board-games
3 800 HUF
0 HUF
3 db Matchbox játékautó: kamion tartálykocsival, jelzett (Matchbox Super Kings, Made in England, 1973), kis kopásnyomokkal, h: 23 cm + Rolls-Royce Oldtimer és Leyland teherautó, h: 7,5 - 10 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras