11603.
426. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Rajki László (1939-): ,,Jókai színház legjobb főiskolai hallgató 1998" Gipsz öntőforma / negatív, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm