14453. 426. Closed Online auction Printed Materials
2 600 HUF
0 HUF
cca 1900 Vadászok kutyával. Nyomat, papír, jelzés nélkül, sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 40x51,5 cm
Photo of the item taken by : pk