1957-1959 Rassegna degli Archivo di Stato. Anno XVII, No. 1-3. + Anno XIX, No. 3. (4 db). Istituto Poligrafico dello Stato-Libreria dello Stato. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, az egyik sérült borítóval.
cca 1960 Mokép vállalat belső használatú film ismertetői külföldi filmekről. Összesen 170 db különböző film rövid leírása, Kétoldalas nyomtatványok, kilyukasztva dossziéban
cca 1960-1970 Arcképek sorozat 6 db albuma: Magyar zeneművészet, Magyar tudomány 1., Magyar képzőművészet 1., Magyar irodalom 2., Magyar színészet 3., Magyar történelem 5. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Összesen kb. 100 db képes kártya, 15x10,5 cm méretben.
1963 Győri Pamutszövő- és Műbőrgyár Grabiol könyvkötővásznak és könyvkötő műbőrök, termékminta-katalógus, Nyomdaipari Grafikai Vállalat Bp., kissé kopott állapotban
1964 Vicinális Dugóhúzó, a Budapesti Műszaki Egyetem hallgatóinak kiadványa. Bp., BME KISZ-bizottsága, 124 p. Fekete-fehér képekkel, mellékletekkel. Kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban.