Printed Materials Number of items: 299
2717647
14607
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1950-1980 10 db vasúti témájú cikk, képes újság kivágás
1 200 HUF
2720205
14608
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1950-1990 3 db dekoratív japán kép, ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 16x6,5 cm
2 600 HUF
2646986
14609
426
Printed Materials
Other collectibles
1951-1952 Dance News amerikai táncos folyóirat 6 száma
1 000 HUF
2719138
14610
426
Printed Materials
Other collectibles
1952 Szabad Nép X. évf. 182. sz., 1952. aug. 3., benne a XV. nyári olimpia magyar eredményeivel, az utolsó oldalon az Aranycsapat tagjai (Magyarország-Jugoszlávia 2:0), 8 p.
2 000 HUF
2721385
14611
426
Printed Materials
Other collectibles
1953 A Népsport újság II. félévének összes száma bekötve félvászon kötésben. Jó állapotban. A nagy magyar focisikerek mint a 6:3 krónikája.
5 000 HUF
2701675
14612
426
Printed Materials
Other collectibles
1953 Népsport 1953. okt. 12. IX. évf. 204. szám.A címlapon az Arany-csapat mérkőzésével, Magyarország: Ausztria 3:2. Szikra-ny.,hajtott, szakadt, 4 p.
2 000 HUF
2721390
14613
426
Printed Materials
Other collectibles
1954 A Népsport újság évfolyamának összes száma bekötve két kötetben, félvászon kötésben. Jó állapotban. A nagy magyar focisikerek és a világbajnokság krónikája.
10 000 HUF
2721397
14614
426
Printed Materials
Other collectibles
1955 A Népsport újság évfolyamának összes száma bekötve két kötetben, félvászon kötésben. Jó állapotban. Magyar focisikerek krónikájával.
5 000 HUF
2721035
14615
426
Printed Materials
Other collectibles
1955 Sínek Között, a KPM Vasúti Főosztály Irodalmi Körének Lapja, 32p
1 000 HUF
2695625
14616
426
900
Printed Materials
Other collectibles
1955-1963 A Képes Sport 5 db száma, vegyes állapotban 2721399
14617
426
Printed Materials
Other collectibles
1956 A Népsport újság évfolyamának összes száma bekötve két kötetben, félvászon kötésben. Jó állapotban. Magyar focisikerek krónikájával.
5 000 HUF
2715112
14618
426
Printed Materials
Other collectibles
1956 Északmagyarország XII. évf. 267. és 279. sz., 1956. nov. 12-27., az egyik szám címlapján Kádár János beszéde
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035