2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1943 Képes Vasárnap 14. sz., 1943. ápr. 6., a címlapon: "Olvadás Ukrajnában...", benne a háború képeivel + töredék, "A kormányzó úr a Führernél", Horthy Miklós és Hitler, (4) p., sérültek