14541. 426. Closed Online auction Printed Materials
1 800 HUF
0 HUF
1935 Színházi Élet 35. sz., szerk.: Incze Sándor, Bp., Athenaeum-ny., 144 p., számos fekete-fehér fotóval, kissé sérült borítóval
Photo of the item taken by : sza