cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbuszvonalainak átnézeti térképe és vasúti hálózati térképe, két oldalas térkép, tervezte: Tallián Ferenc, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtott, szakadásokkal 58,5x33,5 cm.
Közép-Európa vasúti térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, térkép szakadással, 53×68 cm + Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság füzete, szakadásokkal
cca 1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, az 1942. évi határokkal. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, sérült, részben ragasztással javított, 115x84 cm
Witauschek Gyula: Történelmi jegyzetek a térképészet tárgyköréből. Első kötet: Ókor. Bp., 1934, M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
cca 1716 A Rajna felső vidékének térképe. Johann Baptist Homann: S.R.I. Circulus Rhenanus Inferior Sive Electorum Rheni : complectens tres Archiepiscopatus, Moguntium, Coloniensem et Trevirensem Palatinatum Rheni, Comit. Beilstein Newenaer, Inf. Isenburg, et Reiferscheit . Színezett rézmetszet. Foltos. / Map of the Upper Rhein land. Colored copper plate engraving With stain. 62x55 cm
1720 A Tevere folyó menti területek térképe. Johann Baptist Homann: Mosellae Fluminis Tabula specialis in qua Archiepiscopatus et Electoratus Trevirensis in suas Praefecturas accurate divisus ut et Eyfaliae Tractus ostenditur Sumbtibus. Restaurált. Színezett rézmetszet / Map of the Tevere river area in Italy. Colored copper plate engraving with restoration. 63x55 cm
cca 1840 Wattignies térképe. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Wattignies, engraving, in passepartout