Maps

Number of items: 114

cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbuszvonalainak átnézeti térképe és vasúti hálózati térképe, két oldalas térkép, tervezte: Tallián Ferenc, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtott, szakadásokkal 58,5x33,5 cm.
13519.

1 200 HUF
1908 Sven Hedin tibeti utazásának térképe 50x40 cm + egy kisebb sérült
13520.

1 200 HUF
Közép-Európa vasúti térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, térkép szakadással, 53×68 cm + Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság füzete, szakadásokkal
13521.

2 000 HUF
cca 1930 Budapest térképe. 42x38 cm
13522.

2 000 HUF
cca 1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, az 1942. évi határokkal. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, sérült, részben ragasztással javított, 115x84 cm
13523.

5 000 HUF
Witauschek Gyula: Történelmi jegyzetek a térképészet tárgyköréből. Első kötet: Ókor. Bp., 1934, M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13524.

1 600 HUF
cca 1716 A Rajna felső vidékének térképe. Johann Baptist Homann: S.R.I. Circulus Rhenanus Inferior Sive Electorum Rheni : complectens tres Archiepiscopatus, Moguntium, Coloniensem et Trevirensem Palatinatum Rheni, Comit. Beilstein Newenaer, Inf. Isenburg, et Reiferscheit . Színezett rézmetszet. Foltos. / Map of the Upper Rhein land. Colored copper plate engraving With stain. 62x55 cm
13525.

10 000 HUF
27,03
29,41
13526.

10 000 HUF
27,03
29,41
Mappa Comitatus Posoniensis. Pozsony vármegye térképe. XIX. sz vége. Kézzel rajzolt. hártyapapíron 24x30 cm / Map of Pressburg county hand drawn
13527.

10 000 HUF
27,03
29,41
1862 Magyarország, Galícia, Erdély, Bukovina, Horvátország és Szlavónia térképe. Üvegezett, fakeretben. 19x24,5 cm
13528.

2 000 HUF
cca 1840 Wattignies térképe. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Wattignies, engraving, in passepartout
13529.

1 000 HUF
cca 1840 Arcole térképe. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Arcole, engraving, in passepartout
13530.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: