Maps Number of items: 114
2722022
13604
426
Maps
Other collectibles
8 db régebbi, kézzel rajzolt térkép (kontinensek), négy lapon. 30,5×23,5 cm
1 800 HUF
2717584
13605
426
Maps
Other collectibles
Magyarország áttekintő gravitációs térképe, 1 : 1.000.000, kézzel színezett, kisebb szakadással, 54,5x37 cm
1 400 HUF
2722874
13606
426
Maps
Other collectibles
Cca 1933 Az Alpok térképe, terv: Kogutowicz Károly, M. Kir. Állami Térképészet, 1:900000. Szakadt, sérült, foltos 120x80 cm
6 000 HUF
2722866
13607
426
Maps
Other collectibles
1967 Szegvár, térképismeretető falitábla. Kiadja a MN Honv. Minisztériuma, MN Térképészeti Intézet. Térképészet oktatáshoz segédeszköz. 120x100 cm
6 000 HUF
2722859
13608
426
Maps
Other collectibles
1901 Tiszavölgy vízszabályozási átnézeti térképe. Összeáll.: Vályi Béla, Cs. és kir, Geogr. Intézet, Bécs, 1:400000, 128x78 cm Szakadt, sérült, foltos
8 000 HUF
2720424
13609
426
Maps
Other collectibles
1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., [1934], M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, VIII+176 p.+32 t.+(156) p. (névmutató). Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: