13584.
426. Closed Online auction
Maps
9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
1928 Andrees allgemeiner Handatlas in 228 Haupt- und 211 Nebenkarten. Herausgegeben von Dr. Ernst Ambrosius. Bielefeld-Leipzig, 1928, Velhagen & Klasing. Nyolcadik kiadás. Rengeteg szÃnes térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas, sérült borÃtóval és gerinccel.