Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 294

Lőrincz István (1901-1985) 1947. Házasságkötésünk emlékére kétoldalas, bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva (50mm) T:1-,2
30978.

Lőrincz István (1901-1985) 1947. "Házasságkötésünk emlékére" kétoldalas, bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva (50mm) T:1-,2

3 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. Dr. Radnai Béla negyedszázados rendszeralkotói jubileuma kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 patina, kis ph /  Hungary 1937. Dr. Béla Radnais quarter-century anniversary of system design two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (65mm) C:AU,XF patina, small edge error
30979.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Dr. Radnai Béla negyedszázados rendszeralkotói jubileuma" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 patina, kis ph / Hungary 1937. "Dr. Béla Radnai's quarter-century anniversary of system design" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (65mm) C:AU,XF patina, small edge error

7 000 HUF
18,92
20,59
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. 70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971 kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph Hungary 1971. The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971 two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error
30980.

5 000 HUF
Markup Béla (1873-1952) 1925. Jókai Centenárium 1825-1925 bronz plakett (226x138mm) felakasztható fatáblára csavarozva (287x192mm) T:2
30981.

Markup Béla (1873-1952) 1925. "Jókai Centenárium 1825-1925" bronz plakett (226x138mm) felakasztható fatáblára csavarozva (287x192mm) T:2

6 000 HUF
16
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. Apponyi Albert egyoldalas, öntött bronz plakett hátlapon akasztóval (184x129mm) T:2 patina / Hungary 1929. Albert Apponyi one-sided, cast bronze plaque with wall hanger on backside (184x129mm) C:XF patina
30982.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Apponyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett hátlapon akasztóval (184x129mm) T:2 patina / Hungary 1929. "Albert Apponyi" one-sided, cast bronze plaque with wall hanger on backside (184x129mm) C:XF patina

10 000 HUF
27,03
29,41
10
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. Rozsnyay Mátyás 1831-1895 egyoldalas, öntött bronz plakett (91mm) T:1-
30983.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Rozsnyay Mátyás 1831-1895" egyoldalas, öntött bronz plakett (91mm) T:1-

6 000 HUF
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. Francesco Ferrer emlékére egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- HP 3691.
30984.

Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Francesco Ferrer emlékére" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- HP 3691.

4 000 HUF
Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. Lukács László jogász, bányatulajdonos, politikus. Kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph / Hungary ~1910. László Lukács lawyer, mine owner, politician. Two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Gyula Murányi (1881-1920) (60mm) C:XF patina, edge error HP.: 3692.
30985.

Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "Lukács László" jogász, bányatulajdonos, politikus. Kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph / Hungary ~1910. "László Lukács" lawyer, mine owner, politician. Two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Gyula Murányi (1881-1920) (60mm) C:XF patina, edge error HP.: 3692.

6 000 HUF
Nagy Előd (1942- ) 2007. Tóth Lajos 1948-2006 egyoldalas, öntött bronz plakett (~115mm) T:1-
30986.

Nagy Előd (1942- ) 2007. "Tóth Lajos 1948-2006" egyoldalas, öntött bronz plakett (~115mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Nagy István (1920-) 1976. Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo PS2
30987.

Nagy István (1920-) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo PS2

1 600 HUF
Nagy István János (1938- ) 1992. Gróf Teleki Pál - Magyarország főcserkésze / Bízzunk a munka erejében - 1992. június kétoldalas, öntött bronz emlékérem (64mm) T:1-
30988.

Nagy István János (1938- ) 1992. "Gróf Teleki Pál - Magyarország főcserkésze / Bízzunk a munka erejében - 1992. június" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (64mm) T:1-

6 000 HUF
Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NH9
30989.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NH9

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: