Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 294

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport bronz emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1,1-
30882.

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" bronz emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1,1-

30 000 HUF
81,08
88,24
Borbás Tibor (1942-1995) DN Kalazanci Szent József / SCHOLAE PIAE IN HUNGARIA - PIETAS ET LITTERAE kétoldalas, öntött Br plakett (99mm) T:1- / Hungary DN Kalazanci Szent József / SCHOLAE PIAE IN HUNGARIA - PIETAS ET LITTERAE double-sided, cast Br plaque (99mm) C:AU
30883.

Borbás Tibor (1942-1995) DN "Kalazanci Szent József / SCHOLAE PIAE IN HUNGARIA - PIETAS ET LITTERAE" kétoldalas, öntött Br plakett (99mm) T:1- / Hungary DN "Kalazanci Szent József / SCHOLAE PIAE IN HUNGARIA - PIETAS ET LITTERAE" double-sided, cast Br plaque (99mm) C:AU

2 000 HUF
Boros Tibor (1945-) DN Kun Béla 1886-1939 egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (107mm) T:1
30884.

Boros Tibor (1945-) DN "Kun Béla 1886-1939" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (107mm) T:1

3 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1981. II. Rákóczi Ferenc / Illustris Schola Sáros-Patachina kétoldalas öntött bronz emlékérem (45mm) T:1- ph
30885.

Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "II. Rákóczi Ferenc / Illustris Schola Sáros-Patachina" kétoldalas öntött bronz emlékérem (45mm) T:1- ph

2 200 HUF
5,95
6,47
Borsos Miklós (1906-1990) DN VIII. Országos borbemutató - Sopron kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary ND VIII. Országos borbemutató - Sopron double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (99mm) C:AU
30886.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "VIII. Országos borbemutató - Sopron" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary ND "VIII. Országos borbemutató - Sopron" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (99mm) C:AU

8 500 HUF
22,97
Borsos Miklós (1906-1990) DN Giovanni Papini egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-
30887.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Giovanni Papini" egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-

8 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Homage á Bartók egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~45mm) T:1-
30888.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Homage á Bartók" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~45mm) T:1-

7 000 HUF
18,92
20,59
Bozó Gyula (1913-2004) 1994. Esztergomi Egyházmegyei zsinat Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1
30889.

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Esztergomi Egyházmegyei zsinat" Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1

2 000 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1970. Felszabadulás 1945-1970 egyoldalas bronz plakett (76mm) T:2 kis patina
30890.

Búza Barna (1910-2010) 1970. "Felszabadulás 1945-1970" egyoldalas bronz plakett (76mm) T:2 kis patina

3 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1938.Dr. Weiner Samu (a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) egyoldalas bronz plakett (72x65mm) T:2 patina, ph, karc /  Hungary 1938. Dr. Samu Weiner one-sided bronze commemorative plaque. Sign:István Csillag (1881-1968) (72x65mm) C:XF patina, edge error, scratches
30891.

Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) egyoldalas bronz plakett (72x65mm) T:2 patina, ph, karc / Hungary 1938. "Dr. Samu Weiner" one-sided bronze commemorative plaque. Sign:István Csillag (1881-1968) (72x65mm) C:XF patina, edge error, scratches

5 500 HUF
14,86
16,18
Csontos László (1925-2013) DN Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841 Br emlékérem (79x75mm) T:1-
30892.

Csontos László (1925-2013) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841" Br emlékérem (79x75mm) T:1-

3 000 HUF
Csucs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem plombált, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo BP12
30893.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF