3 000 HUF
H.M. Quackenbush Company, rugós diótörő, 1920 körül, jelzett, kopásokkal h: 13 cm "Henry Marcus Quackenbush (1847-1933), közismert nevén "H.M.", amerikai feltaláló és iparmágnás volt, aki megalapította a H.M. Quackenbush Company céget a New York állambeli Herkimerben. Cége széles körben ismert volt légpuskáiról és a fém, rugós csuklós diótörő feltalálásáról."