Flea Market

Number of items: 489

2 db Osram Linestra Set 35W melegfényű vonalizzós lámpa, használatlan állapotban, eredeti dobozában, h: 30 cm
11930.

5 000 HUF
8 db modern aranyszínű fém bútorfogantyú, olasz gyártmányú, h: 13 cm + régi art deco réz fiókhúzó, h: 9,5 cm
11931.

5 000 HUF
Vegyes bolha tétel: 2 db bontatlan fülhallgató, működő biciklilámpa, esernyő, adapter, UTP kábel, stb.
11932.

500 HUF
1,35
1,47
2 db IKEA terítő, vastag anyagú, piros színű rojtokkal, szívecskés mintával + fehér piros csíkkal, 112x32 cm és 128x40 cm
11933.

1 000 HUF
Díszes orosz / szovjet evőeszköz készlet, ezüstözött fém, hatszemélyes (kés, villa, leveses- és kiskanál). Jelzettek, kis kopásnyomokkal.
11937.

5 500 HUF
14,86
16,18
2 db modern, nagyméretű Vincent van Gogh nyomat / poszter, kis lapszéli sérülésekkel, 70x60 cm körül. Feltekerve, hengerben, vászon tokban.
11938.

1 000 HUF
Vietnámban szolgáló amerikai katonát ábrázoló nyomat, 25x21 cm + Távol-keleti szövetkép (labdázó gyerekek), paszpartuban, 22x22 cm
11939.

1 000 HUF
Art deco többszemélyes, gömb alakú asztali öngyújtó. Krómozott fém, XX. sz. első fele. Kopottas, néhány kisebb horpadással, m: 9,5 cm
11940.

6 000 HUF
Hoyo de Monterrey de José Gener Habana (Havana) kubai szivaros fadoboz, kopottas, ráragasztott matricával, 20x14x7,5 cm
11941.

2 000 HUF
Régi felhúzókulcsok (vekkerhez, stb.), kopott régi fémdobozban, 13x9x8,5 cm
11942.

3 000 HUF
Nagy méretű bőr aktatáska, orvosi táska. Jó állapotban 50x30 cm
11943.

6 000 HUF
Vörösréz öngyújtó I. világháborús frontmunka 14 cm
11944.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF