Flea Market
Number of items: 489
2721757
11930
426
Flea Market
Other collectibles
2 db Osram Linestra Set 35W melegfényű vonalizzós lámpa, használatlan állapotban, eredeti dobozában, h: 30 cm
5 000 HUF
2721776
11931
426
Flea Market
Other collectibles
8 db modern aranyszínű fém bútorfogantyú, olasz gyártmányú, h: 13 cm + régi art deco réz fiókhúzó, h: 9,5 cm
5 000 HUF
2721926
11932
426
500
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha tétel: 2 db bontatlan fülhallgató, működő biciklilámpa, esernyő, adapter, UTP kábel, stb.
2721945
11933
426
Flea Market
Other collectibles
2 db IKEA terítő, vastag anyagú, piros színű rojtokkal, szívecskés mintával + fehér piros csíkkal, 112x32 cm és 128x40 cm
1 000 HUF
2721997
11937
426
5500
Flea Market
Other collectibles
Díszes orosz / szovjet evőeszköz készlet, ezüstözött fém, hatszemélyes (kés, villa, leveses- és kiskanál). Jelzettek, kis kopásnyomokkal.
5 500 HUF
2722020
11938
426
Flea Market
Other collectibles
2 db modern, nagyméretű Vincent van Gogh nyomat / poszter, kis lapszéli sérülésekkel, 70x60 cm körül. Feltekerve, hengerben, vászon tokban.
1 000 HUF
2722356
11939
426
Flea Market
Other collectibles
Vietnámban szolgáló amerikai katonát ábrázoló nyomat, 25x21 cm + Távol-keleti szövetkép (labdázó gyerekek), paszpartuban, 22x22 cm
1 000 HUF
2722520
11940
426
Flea Market
Other collectibles
Art deco többszemélyes, gömb alakú asztali öngyújtó. Krómozott fém, XX. sz. első fele. Kopottas, néhány kisebb horpadással, m: 9,5 cm
6 000 HUF
2722523
11941
426
Flea Market
Other collectibles
Hoyo de Monterrey de José Gener Habana (Havana) kubai szivaros fadoboz, kopottas, ráragasztott matricával, 20x14x7,5 cm
2 000 HUF
2722528
11942
426
Flea Market
Other collectibles
Régi felhúzókulcsok (vekkerhez, stb.), kopott régi fémdobozban, 13x9x8,5 cm
3 000 HUF
2714526
11943
426
Flea Market
Other collectibles
Nagy méretű bőr aktatáska, orvosi táska. Jó állapotban 50x30 cm
6 000 HUF
2714800
11944
426
Flea Market
Other collectibles
Vörösréz öngyújtó I. világháborús frontmunka 14 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m