Flea Market Number of items: 489
2718831
11918
426
Flea Market
Other collectibles
Dekoratív asztali tartóállvány, fémöntvény, jelzett, kopásnyomokkal, 23x23 cm
3 000 HUF
2718927
11919
426
Flea Market
Other collectibles
Régi kislány alkalmi ruha, szoknya és felső, brokát vagy szatén, aranyszínű zsinórral, csipkével. A felső ujjai alatt foltokkal, sérüléssel.
6 000 HUF
2721639
11920
426
Flea Market
Other collectibles
Iparművész halas fém gyertyatartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm, d: 15 cm
2 000 HUF
2721659
11921
426
Flea Market
Other collectibles
Régi pénztári kazetta / páncéldoboz, zománcozott fém, kulccsal, működő zárral, belül beütött sorszámmal. Korának megfelelő kopásokkal, rozsdafoltokkal, 26x18x12 cm
6 000 HUF
2721702
11922
426
Flea Market
Other collectibles
Réz habüst, kopásnyomokkal, d: 23,5 cm
3 000 HUF
2721711
11923
426
Flea Market
Other collectibles
Bosnyák fedeles fém kínálótál vésett mintával, d: 18 cm
2 000 HUF
2723298
11924
426
Flea Market
Other collectibles
Régi fa gyalu, jelzett, korának megfelelő állapotban, h: 18 cm
1 000 HUF
2723323
11925
426
Flea Market
Other collectibles
1992 Koncz Zsuzsa összes nagylemeze, 10 db bakelit hanglemez + könyv (Varjas Endre: Koncz Zsuzsa), kiadói vászonborítású dísztokban, 34,5x33,5 cm
4 000 HUF
2723473
11926
426
Flea Market
Other collectibles
Kínai faragott zsírkő madaras váza / dísz, 13,5x12,5 cm
1 000 HUF
2721715
11927
426
Flea Market
Other collectibles
Nagyméretű inox termosz, m: 29,5 cm
2 800 HUF
2721743
11928
426
Flea Market
Other collectibles
Modern réz kilincs, 1 pár + 1 db, újszerű, tartozékokkal, eredeti dobozában
5 000 HUF
2721750
11929
426
Flea Market
Other collectibles
Orion design mennyezeti lámpa, csiszolt üvegbúra, matt aranyszínű fém kerettel, újszerű, eredeti dobozában, d: 23 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035