11277. 425. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka és virágmintás vázácska, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 6,5 cm, 8×12 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras