11433. 425. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
9 000 HUF
0 HUF
Famille Rose kínai váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, mázlepattanásokkal, 20, század első fele, m: 16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras