10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Szabó József (1889-1955): Őszi lombok, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5×50,5 cm.