55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Kolbe Mihály (1907-1990): Ligetes ártéri erdő (Mohács, Duna). Szén, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x40 cm. Hátoldalán Antikart (Kosári Aurél), Pécs raglapjával.