10173. 425. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Istvánffy Gyula (1857-1943): A nap tüze, 1921. Vegyes technika, papÃr, jelezve balra lent. Ãœvegezett, kissé sérült fakeretben, 21×28 cm
Photo of the item taken by : pk