Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2
Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant general", sign: M + "Józef Bem", sign.: MW C:AU,XF
Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph.
Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors
Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba
Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
Szovjetunió 1945. "A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban" sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2
Soviet Union 1945. "Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with not own ribbon C:XF
Szovjetunió 1945-1988. 6xklf szovjet kitüntetés pánthoz rögzítve, csavaros hátlappal T:1--2-
Soviet Union 1945-1988. 6xdiff Soviet medals attached to a strap with a screwed back C:AU-VF
Szovjetunió 1948. "Jubileumi Érem - A Szovjet Hadsereg és Haditengerészet 30. évfordulójának emlékére" aranyozott sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás és szalag
Soviet Union 1948. "Jubilee Medal - 30 Years of the Soviet Army and Navy" gold plated brass decoration with ribbon C:XF worn gilt and ribbon
Szovjetunió 1991. "Déli Hadseregcsoport Magyarország Szolgálati Érem" műgyantás kitüntetés T:1-
Soviet Union 1991. Southern Group of Forces "YUGV" Hungaria 1956-1991 service medal C:AU