~1990. "Nemzetbiztonsági Hivatal - FALLACES SUNT RERUM SPECIES" aranyozott, részben műgyantázott, egyoldalas fém emlékérem (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás
DN "NATO Érem - Nem 5-ös cikkely szerinti szolgálat" bronz kitüntetés mellszalagon eredeti tokban (35mm) T:1-
ND "NATO Medal - Non Article 5" bronze decoration on ribbon, in original case (35mm) C:AU
Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /
Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 /
Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF
Franciaország 1922. "I. Világháborús Győzelemérem / Szövetséges emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.:A. Morlon T:2 patina, foltos mellszalag
France 1922. " World War I Victory Medal / Allied Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon. Sign.:A. Morlon C:XF patina, spotted ribbon