19021.
425. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Ezüst (Ag) vodkás pohár, 6 db, vésett virág motívummal,belül aranyozott, néhányon kis kopással, jelzett, nettó: 266g, m:8,5cm