19065.
425. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 26 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 81g