19057.
425. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Ezüst (Ag) nyelű halas kínáló dobozban, jelzett, sérülésekkel, cca. nettó: 40g, h: 26-28 cm