15003.
425. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Sopron és Sopron vármegye ismertetÅ‘je 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és Társa. Aranyozott, cÃmeres, dombornyomott egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.