3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
M. Rázusová-Martáková: Hófehérke. Ford.: Zólyomi Antal. D. Landrová rajzaival. Pozsony, é.n., Vydavatelstvo Osveta N. P. Martin. Négy kinyitható, térbeli illusztrációval (ebből kettő sérült, hiányos). Kiadói keménytáblás kötés, kissé sérült, kopott borítóval.