Books: Judaica Number of items: 34
2645666
17295
425
Books: Judaica
Other collectibles
K. Farkas Claudia: Jogok nélkül. A zsidó lét Magyarországon, 1920-1944. Politikatörténeti Füzetek XXXII. Bp., 2010, Napvilág. Kiadói papírkötés.
2650682
17296
425
Books: Judaica
Other collectibles
Botos János: Ez a kifosztás lesz a végső? Az 1938-1948 között elkobzott magyar zsidó vagyonok értéke. Scripta Iudaica. Máriabesnyő, 2011., Attraktor. Kiadói papírkötés.
2633274
17297
425
Books: Judaica
Other collectibles
Kirekesztők. Antiszemita írások 1881-1992. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. Bp., 1992 Aura. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2591791
17298
425
Books: Judaica
Other collectibles
Zsidókérdés Kelet- és Közép-Európában. Vál. és az előszót írta: Simon Róbert. Fejlődés-tanulmányok. Regionális sorozat 3. Bp., 1985, ELTE ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, 525 p. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé sérült, foltos.
1 200 HUF
2698985
17299
425
Books: Judaica
Other collectibles
Holocaust emlékkönyv a vidéki zsidóság deportálásának 50. évfordulója alkalmából. Szerk.: Králl Csaba. Bp., 1994, TEDISZ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Magyarországi zsinagógák. Szerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2670624
17300
425
Books: Judaica
Other collectibles
East European Jewish Affairs. Vol. 41. Nr. 3. December 2011. H.n., 2011, Routledge. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2632711
17301
425
Books: Judaica
Other collectibles
Haraszti György: Magyar zsidó levéltári repertórium. I. Hazai levéltárak A-B. Hungaria Judaica. 2. Bp., 1993, MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Kiadói papírkötés 2357662
17302
425
4200
Books: Judaica
Other collectibles
4 200 HUF
2498190
17303
425
Books: Judaica
Other collectibles
1 000 HUF
2515769
17304
425
Books: Judaica
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035