11924.
425. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm