11806. 425. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
0 HUF
Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert