10465.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő: Ivó fiú. Olaj, vászon, Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x39 cm