10330.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. japán alkotó: Felkelő nap. Akvarell, kissé hullámos vászon. Üvegezett fakeretben. 122x42 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.