10344.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
E.Z. Alex jelzéssel: Elvgren (Pin-up női akt). Olaj, vászon, javított, szakadással, 50x40 cm