https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Ex libris - small-graphics

Number of items: 45

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1940 ,,Az Újévre és mindenféle Családi Ünnepnapra már most minden jót kíván Pinterits Tibor! Klisé, papír. 11x16 cm (Újságból kivágott)
10543.

1940 ,,Az Újévre és mindenféle Családi Ünnepnapra már most minden jót kíván Pinterits Tibor! Klisé, papír. 11x16 cm (Újságból kivágott)

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Vesztróczy Manó (1875-1955). Ex Libris Löwengard János doktor ügyvéd. Fametszet, papír, jelzett,, 9x5 cm (Újságból kivágott)
10544.

Vesztróczy Manó (1875-1955). Ex Libris Löwengard János doktor ügyvéd. Fametszet, papír, jelzett,, 9x5 cm (Újságból kivágott)

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
8
Nagy Sándor: (1868-1950): Ex libris K. Radics Jenő. Fametszet, papír. 10x5,5cm
10545.

Nagy Sándor: (1868-1950): Ex libris K. Radics Jenő. Fametszet, papír. 10x5,5cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris A. Szilágy!, klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5x12 cm
10546.

Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris A. Szilágy!, klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5x12 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
8
Bernhard Wenig (1871-1940). Ex Libris Gustav Droner. Klisén jelzett. Fametszet, papír. 12x7cm
10547.

Bernhard Wenig (1871-1940). Ex Libris Gustav Droner. Klisén jelzett. Fametszet, papír. 12x7cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
8
B. Koppány György: Boldog Újévet. Klisé, papír, jelzett, 10x8 cm
10548.

B. Koppány György: Boldog Újévet. Klisé, papír, jelzett, 10x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Willi Geiger (-). Ex Libris Josefine Leoner. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 10x11cm
10549.

Willi Geiger (-). Ex Libris Josefine Leoner. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 10x11cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
Kofanov: Erotikus ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Russian erotic bookplate. Engraving, signed. 9x10 cm
10550.

Kofanov: Erotikus ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Russian erotic bookplate. Engraving, signed. 9x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
ET jelzéssel: Űrhajós ex libris. Fametszet / Russia astronaut bookplate wood-engraving. Signed 8x11 cm
10551.

ET jelzéssel: Űrhajós ex libris. Fametszet / Russia astronaut bookplate wood-engraving. Signed 8x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Buék 1973. Fametszet, papír, jelzett, 7×10 cm
10552.

Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Buék 1973. Fametszet, papír, jelzett, 7×10 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Haranghy Jenő (1894-1951): Söreghy János, fametszet, papír, jelzett a metszeten,, 7x7 cm
10553.

Haranghy Jenő (1894-1951): Söreghy János, fametszet, papír, jelzett a metszeten,, 7x7 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm
10554.

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment