2 800 HUF
Kallós Ede: Regélnek a múzsák... Hellén regék. Jaschik Álmos rajzaival. Bp., [1932], Fővárosi Könyvkiadó Rt., 94+(2) p. Oldalszámozás kívüli képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti illusztrált papírborító egy részét felhasználták, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzőkkel.